OPEN4U – cea de a sasea editie

Manpower Romania
  • Data anuntului: mai 8, 2017
  • Vizualizari 146
Descriere job

Candidatul ideal

Iti doresti sa pui înpractică noţiunile teoretice pe care le-ai acumulat de-a lungul anilor destudiu? Iti doresti sa inveti direct de la expertii din domeniu?
Te invitam sa faci primii pasi alaturi de cel mai mare grup petrolier dinEuropa de Sud-Est, OMV Petrom.

Dacă vrei să faci parte din program, trebuie să îndeplineşti următoarelecondiţii:
– Sa fii student in anul 2, 3, 4 sau masterand
– Sa fi promovat 100% examenele
– Sa ai si o medie de minim 8,00 pe ultimul an de studiu ( dovedita prinadeverinta de la facultate)
– Sa ai cunostinte avansate de limba engleza
– Sa ai dorinta de a invata si a te dezvolta
– Sa fii dinamic, pozitiv si responsabil

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci?
– Sa trimiti un CV, o scrisoare de intentie si o scrisoare de recomandare dinpartea unui cadru didactic pe adresa open4you@manpower.ro. Data limita pentruaplicare: 2 iunie 2016.

Ce oferim?
– Posibilitatea de a lucra intr-o companie de top din domeniul petrolier.
– Posibilitatea de a te dezvolta intr-un cadru profesionist alaturi de expertiiin domeniu.
– Un mediu care te va stimula sa iti pui in valoare cunostintele si talentul.
– Pachet salarial atractiv

Detalii Job
Adauga la favorite Un sfat: Nu platiti niciodata pentru testul de angajare sau interviu.