Administrator Magazin Online

Application deadline date has been passed for this Job.
Departament Recrutare
  • Post Date: septembrie 28, 2018
  • Applications 0
  • Views 203
Job Overview
Candidatul ideal:

- Preferabil dar nu obligatoriu cu experienta de cel putin 1 an in procesare comenzi magazin online
- Abilitati de comunicare
- Persoana ordonata, organizata si atenta la detalii
- Cunostinte de call center magazin online (preferabil dar nu obligatoriu)
- Cunostinte programe de facturare: Smartbill (preferabil dar nu obligatoriu)
- Preferabil dar nu obligatoriu cu experienta de lucru in platforme de generarea a awb-urilor ( GLS, FAN COURIER )
- Cunoasterea limbii engleze cel putin nivel incepator
- Să fie dispus/dispusă să învețe

Descrierea jobului:

- Introduce in sistem comenzile telefonice, corect si complet
- Proceseaza comenzile zilnice prin generare de facturi si/sau awb-uri in SmartBill/GLS/Fancourier
- Urmareste livrarea comenzilor si ofera suport clientilor telefonic
- Gestioneaza solicitarile primite din partea clientilor (modificare comanda, retur, intarziere livrare) si ofera suport pe tot parcursul colaborarii
- Asista la receptia produselor de la furnizori;
- Activitati specifice de gestionare si actualizare a produselor magazinului online.

Beneficii:

- Mediu de lucru profesional
- Program de lucru 8 ore Luni-Vineri 8-17 cu o ora pauza
- Instrumente de lucru specifice pozitiei: birou + calculator + telefon;
- Atmosferă de lucru plăcută in centrul orasului Suceava (pe str Marasesti , in cladire noua de birouri);
- Posibilitatea de angajare pe perioadă nedeterminată dacă ne convingi.
Job Detail
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.